„Małoletni, Małoletni lecz dojrzalsi ponad wiek, są nam wzorem jak z honorem wejść w XXI wiek”

Te słowa były aktualne dla młodzieży przełomu XX i XXI wieku, ale również dzisiaj młodzi ludzie mogą inspirować się wartościami ważnymi dla Małoletnich. Maksyma „dzieci marszałka Józefa Piłsudskiego” jest nadal aktualna. To wartości uniwersalne i ponadczasowe.

13 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów za osiągnięcia i udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Podoficerskiej Szkole Piechoty dla Małoletnich w Nisku. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy IV - VI i klasy VII – VIII.

Zwycięzcy konkursu w kategorii IV – VI:

  1. Adam Dziedzic z kl.VI a – I miejsce
  2. Benita Sikora z kl. V a – II miejsce
  3. Szymon Hasiak z kl.VI a – III miejsce

Zwycięzcy konkursu w kategorii VII – VIII

  1. Grzegorz Łój z kl. VII a
  2. Wiktoria Loryś z kl. VII a i Piotr Tkaczyk z kl. VII a
  3. Adam Antosiewicz z kl. VIII a

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Marchut, Sylwia Hetnar