,,Kilka prostych prawd…”

Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry i zostają po nich serca złamane, jak jakieś drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba, by wszystko mogło ma czas kwitnąć i owocować i to właśnie po tych zostaje piękno naszego świata…

 

To tylko jedna z myśli, jaką przekazali uczniowie naszej szkoły podczas wieczoru poetyckiego 22 lutego br., dedykowanego i dorosłym, i dzieciom. Wszyscy pędzimy, biegniemy, nie mamy czasu dla siebie, dla drugiego człowieka, dla przyjaciela, bo nie ma sklepów z przyjaciółmi…. Uczniowie wypowiedzieli i wyśpiewali, że czasem ten pędzący pociąg życia powinien zwolnić, a nawet się zatrzymać. Bo życie jest piękne i warto doceniać każdą jego chwilę…

Dla rodziców, nauczycieli i kolegów wystąpili:

Aleksandra Radomska, Piotr Taras, Jakub Gujda, Emilia Nikolas, Gabriela Rodzeń, Grzegorz Łój, Lena Potocka, Michał Madej, Aleksandra Szozda, Szymon Paleń, Nikola Dziura, Ksawery Nikolas, Antonina Piróg, Wiktor Sudoł, Zuzanna Żurawicz, Amelia Winiarczyk, Natalia Siek - absolwentka naszej szkoły.

Popołudniowe nastrojowe spotkanie poetyckie mogło się odbyć również dzięki panom Piotrowi WojtasiowiStanisławowi Kasperkowi, którzy zadbali o nagłośnienie i oświetlenie, zdjęcia i film to zasługa pani Ewy i pana Andrzeja Bajków. Nad wszystkim czuwała pani Ewa Kasperek.

 

https://youtu.be/REY83UmwzbU?si=FLLpZ3GJkOEsQa22