W piątek 24 marca w Cmolasie odbył się półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Uczestniczyła w nim reprezentacja naszej szkoły, która dzięki zajęciu II miejsca w zawodach rejonowych znalazła się w dwunastce najlepszych szkół na Podkarpaciu. Nasza drużyna mimo, że przegrała oba mecze: ze SP nr 1 w Mielcu 4-13 oraz ze SP w Cmolasie 14-20, pokazała się z bardzo dobrej strony. Chłopcy w każdym meczu od początku do końca grali z wielką ambicją, bardzo się starali i dotrzymywali kroku drużynom ze szkół w których działają Ośrodki Szkolenia Piłki Ręcznej.
    Gratulujemy naszym uczniom osiągniętego sukcesu, który wypracowany został tylko na lekcjach wychowania fizycznego i mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będą rozwijać swoje zainteresowania sportowe.
 
Bożena Chylińska, Beata Kijak, Piotr Warchoł