8 grudnia 2021r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nisku, odbyło się rozdanie nagród i wyróżnień laureatom konkursu plastycznego „Na najciekawszą zakładkę do książki”. Jego celem było m.in. zainteresowanie dzieci czytelnictwem i rozwijanie zdolności plastycznych oraz wyobraźni twórczej młodych osób. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem - wpłynęło aż 158 prac ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Nisko. Uczniowie wykazali się pomysłowością, kreatywnością i ciekawym podejściem do tematu konkursu.

  Prace oceniano w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III, kl. IV-VI. Komisja konkursowa doceniła szczególnie te, które były pomysłowe, estetyczne i samodzielnie. W pierwszej kategorii wiekowej przyznano 12 nagród i 14 wyróżnień, w drugiej przyznano 9 nagród i 9 wyróżnień.

                Wśród nagrodzonych są uczniowie naszej szkoły:

w kategorii wiekowej IV-VI: Zuzanna Żurawicz kl. 5a, Amelia Bednarz kl. 5a, Wiktoria Loryś kl. 5a, Maciej Sądej kl.4b, Kamil Juśko kl. 4a

                Wyróżnienia otrzymali:  

w kategorii wiekowej IV-VI:  Dominika Gorzkowska kl. 4b, Alicja Warchoł kl. 4b, Kinga Burdzy  kl. 5a, Gabriela Rodzeń kl. 6a, Emilia Sudoł kl. 6b

Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w konkursie.

                                                     Laureatom i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Ewa Bajek

Link do strony z dnia wręczenia nagród:

https://www.mbp.nisko.pl/konkursy/konkurs-na-najciekawsza-zakladke-do-ksiazki-rozstrzygniety/