27 czerwca br. wszyscy uczniowie klas IV wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Zamościa. Uczniowie obejrzeli urokliwe, zabytkowe kamieniczki na Starym Mieście, robili lizaki w Manufakturze Słodyczy i spacerowali po Ogrodzie Zoologicznym. Wiele emocji i radości wzbudził wystrzał z armaty, a Amelia z klasy IV a otrzymała zaszczytny tytuł: "Patent Puszkarza”.
Była to wycieczka pełna radości i dobrej zabawy.

